Trænere og tider i VIF MORS 2020/2021

De små blå: Kirstine Baunsgaard, Michael Markussen, Julie Højer og Clara Bruslund.

Onsdag kl. 16.15-17.15 i hal 1.

Opstart i uge 38.

 

U5-U6-U7 mix: Pernille H. Christensen, Heidi Noppenau, Trine Kjærgaard Toft, Marie Bro Pedersen og Laura Jensen.

Tirsdag kl. 15.45-16.45 i hal 1.

Opstart i uge 38.

 

U8 mix: Maj-Britt Back. Philip Markussen og Anders Bro Pedersen som trænerføl.

Tirsdag kl. 15.45-17.00 i hal 2.

Opstart i uge 38.

 

U9 Drenge: Maja Sejersen og Camilla Højgaard.

Mandag kl. 17.30-19.00 i hal 2.

Opstart i uge 38.

 

U9 Piger: Krystyna Nazarchuk, Philip Markussen og Anders Bro Pedersen.

Tirsdag kl. 15.45-17.00 i hal 2.

Opstart i uge 38.

 

U11 Drenge: Lisbeth Kalhave og Mogens Balle.

Mandag kl. 17.30-19.00 i hal 2 og

torsdag kl. 18.00-19.30 i hal 2.

Opstart i uge 35.

 

U11 Piger: Lise Jørgensen og Bo Larsen.

Mandag kl. 16.30-18.00 i hal 1 og

torsdag 15.45-17.00 i hal 1.

Opstart i uge 35.

 

U13 Drenge: Christian Lyndrup og Ditte Bisgaard.

Mandag kl. 18.00-19.30 i hal 1 og

torsdag kl. 18.00-19.30 i hal 1.

Opstart i uge 35.

 

U13 Piger: Esben Knudsen

Mandag kl. 16.30-18.00 i hal 1 og

torsdag 15.45-17.00 i hal 1.

Opstart i uge 35.

 

U15 Drenge: Thomas Bisgaard

Mandag kl. 18.00-19.30 i hal 1 og

torsdag kl. 18.00-19.30 i hal 1.

Opstart i uge 35.

 

U15 Piger: Beth Weidemann, Jesper Lindum og Rasmus Kjær.

Mandag 17.30-19.00 i Sparekassen Thy Arena Mors 2,

Tirsdag 17.00-18.30 i Sydvestmors hal 1

Torsdag 17.30-19.00 i Nykøbing hallen

 

U17 Piger: Jesper Lindum og Beth Weidemann

Mandag 20.00-21.30 i Sparekassen Thy Arena Mors 1,

Tirsdag 18.30-20.00 i Sydvestmors hal 1

Torsdag 19.30-21.30 Sparekassen Thy Arena Mors 2

 

U19: Henrik Henriksen og Rasmus Kjær

Tirsdag 18.30-20.00 i Sparekassen Thy Arena Mors 2

Torsdag 19.30-21.30 i Sparekassen Thy Arena Mors 2 +1

 

Herre senior: Søren Skjærlund og Henrik Kristensen

Tirsdag kl. 20.00-22.00 hal 1 og

torsdag kl. 19.30-21.00 i hal 2

Opstart i uge 35.

 

Dame Senior: Jørgen Mark, Henrik Kristensen og Ole Josefsen

Tirsdag kl. 18.30-20.00 i hal 2 og

torsdag kl. 19.30-21.00 i hal 1.

Opstart i uge 35.

 

Lykkeliga: Anders Kristensen, Alex Mikkelsen, Lene Svenningsen, Britta Kortegaard, Bodil Damgaard, Hans Jørgen Hansesgaard, Helen Thesbjerg, Bente Kankelborg og Dorthe Bisgaard.

Torsdag kl. 17.00-18.00 i hal 1

Opstart i uge 38.

Persondatapolitik SE HER

Besøgstæller

Besøg siden den: 07-01-2017
Total: 194067
Dagligt: 139

1 online